Я вас вітаю на моєму блозі, вам тут буде дуже цікаво та корисно

переводчик

Нецензурні слова змінюють долюНіхто з нас не ізольований від світу, тому до людської душі прагне проникнути все: і хороше, і, на жаль, погане. Підліток ще не здатен зрозуміти серйозності всього того, що відбувається. І, можливо, нецензурна лексика - це лише гра в самостійність, дорослість, ознака певної сили, намагання затвердити себе в дорослому оточенні, де „всі так говорять". Якщо в родині постійно турбуються про „екологію мови", то шанси того, що дитина візьме за взірець „вуличний лексикон", - дорівнюють нулю.

      Академік Дмитро Ліхачов зробив цікаві висновки. Виявляється, що лихослів'я - це не справжня людська мова. Ці слова впливають не на інтелект людини, а на її тіло. Тобто, це сигнали, схожі на ті, якими користуються тварини. От люди, які часто вживаютьнецензурну лексику, опускаються до рівня, вибачте,... тварин. Учені всього світу стверджують, що вживання непристойної лексики негативно впливає на здоров'я. Ще у 1949 році дослідники ДНК (Фермі, Улам і Паста) визначили, що ця молекула запам'ятовує отриману інформацію. Дослідження довели, що лайливі слова можуть розривати ланцюжки ДНК. Звідси - багато різних хвороб, які можуть передаватися навіть наступним поколінням.

     Існує цікаве спостереження: у деяких національних мовах немає нецензурних слів, пов'язаних з дітородними органами. І в цих країнах майже відсутні хвороби Дауна і ДЦП.
Чому молодь вживає нецензурні слова І як це позначається на особистості?Ось що говорить  ієрей Іван Микитчук:
- Сучасна молодь належне не вихована, у неї відсутня культура спілкування. Якби батьки не вживали цих слів, то у дитячому лексиконі їх би також не було. Абсолютно відсутня культура етики.

       Словом можна людину вбити, бо це є інформація. І, на жаль, вона буває різною - як позитивною, так і негативною. Слова дуже впливають на долю людини, на її статус. Якщо дитина не вихована, то це вже провина батьків. Саме батьки і дорослі люди повинні показувати правильний приклад молодим людям.


        Як бачимо, нецензурні слова негативно впливають на особистість, змушують її принижуватися і змінюватися у гіршу сторону. В такому разі, що буде легше зробити? Задіяти силу волі й відмовитися від лихослів'я чи продовжувати жити, принижуючи власну гідність і культуру вуличною лексикою, псуючи своє єдине життя, - вирішувати тільки вам.

Немає коментарів :

Дописати коментар